Klinika Reumatologii, Chorób Wewnętrznych, Geriatrii i Immunologii Klinicznej oraz Samodzielna Pracownia Diagnostyki Reumatologicznej PUM w Szczecinie

Konferencja PUM 25

XXV konferencja naukowo-szkoleniowa

Postępy w diagnostyce chorób autoimmunologicznych.
Plejotropowy efekt aktywności fizycznej. Zespół metaboliczny w reumatologii – niewiadome i kontrowersje

ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA

Odpowiedzi na wszystkie pytania zadane prelegentom w czasie trwania konferencji zostaną przesłane drogą mailową wraz z certyfikatami potwierdzającymi udział w konferencji i materiałami pokonferencyjnymi na po 1 kwietnia 2022 r.

Serdecznie zapraszamy na stronę Akademii Euroimmun, gdzie dostępny jest kurs on-line pt. „Diagnostyka laboratoryjna w ocenie odpowiedzi immunologicznej w COVID-19„. Kurs obejmuje wiedzę teoretyczną z zakresu wakcynologii oraz praktyczne wskazówki dotyczące oceny odpowiedzi immunologicznej rozwijającej się zarówno w wyniku szczepienia ochronnego, jak i naturalnej infekcji. Nowa edycja została wzbogacona o informacje na temat szczepień przeciwko COVID-19 wśród dzieci oraz występowania infekcji przełamujących (tzw. breakthrough infection).

Dochód z kursu zostanie w całości przekazany na konto Polskiej Misji Medycznej, która niesie pomoc medyczną dla szpitali w Ukrainie.